Blog Starostu

V tejto sekcii môže klásť otázky priamo starostovi obce Kecerovce, súvisiace s chodom obce, riešenými projektami, finančnými výdavkami a pod. Vaše otázky a taktiež odpovede budú zverjnené v tejto sekcií (Ak si prajete, aby vaše otázky/dotazy neboli zverejnené, prosím uveďte to v maili, ďakujem)

Vaše otázky a dotazy zasielajte prosím na túto emailovú adresu:  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

(Prosím taktiež o dodržiavnie etiky, a zásad slušnej komunikácie, inak vaše otázky nebudú brané v úvahu, ďakujem)